• Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03

Spoločnosť SWS spol. s r. o. oznamuje všetkým zamestnancom, dodávateľským organizáciám a ich pracovníkom, že podľa § 48 ods. 4 písm. s), x) a z) zákona č.355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“) a vyhlášky č.36/2021 ÚVZ, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k režimu vstupu do priestorov prevádzok a priestorov zamestnávateľa sa v období od 3. februára 2021 05:00 hod. do uplynutia 7. februára 2021 z dôvodu ochrany života a zdravia zakazuje vstup zamestnancom, dodávateľským organizáciám a ich pracovníkom z územných obvodov okresov
Dunajská Streda, Topoľčany, Hlohovec, Partizánske, Šaľa, Komárno, Revúca, Galanta, Brezno, Levice, Zlaté Moravce, Bánovce nad Bebravou, Žarnovica, Medzilaborce, Košice – okolie, Nové Zámky, Trebišov, Rožňava, Krupina, Malacky, Pezinok, Žiar nad Hronom, Poltár, Trnava, Bytča, Senec, Humenné, Košice, Snina, Detva, Nové Mesto nad Váhom, Senica, Prievidza, Zvolen

na pracoviská a do priestorov spoločnosti, okrem zamestnancov podľa § 2 ods. 2.

Spoločnosť SWS spol. s r. o. oznamuje všetkým zamestnancom, dodávateľským organizáciám a ich pracovníkom, že podľa § 48 ods. 4 písm. s), x) a z) zákona č.355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“) a vyhlášky č.14/2021 ÚVZ, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k režimu vstupu do priestorov prevádzok a priestorov zamestnávateľa sa v období od 27. januára 2021 05:00 hod. do uplynutia 2. februára 2021 z dôvodu ochrany života a zdravia zakazuje vstup zamestnancom, dodávateľským organizáciám a ich pracovníkom na pracoviská a do priestorov spoločnosti, okrem zamestnancov podľa § 2 ods. 2.

BRATISLAVA, 6. februára 2020 – Slovnaft zmodernizoval svoju monitorovaciu stanicu na meranie kvality ovzdušia v Podunajských Biskupiciach. Na monitorovacej stanici sa vymenili všetky analyzátory a rozsah meraní sa rozšíril o tuhé znečisťujúce látky PM2,5, čo sú malé prachové častice alebo sadze. V tomto roku sa plánuje obnova monitorovacej stanice Slovnaftu v Rovinke a na budúci rok ďalšej stanice vo Vlčom hrdle. Modernizácia všetkých meracích staníc bude stáť 600 000 eur.

Slovnaft je najdôveryhodnejšou značkou v segmente čerpacích staníc. Toto ocenenie už po tretí raz po sebe získal v celonárodnom prieskume. Spotrebitelia v ňom hodnotia, ktorým značkám najviac dôverujú.

V prestížnej ankete Najzamestnávateľ, v ktorej verejnosť rozhoduje o najatraktívnejších zamestnávateľoch na Slovensku, získala spoločnosť Slovnaft 1. miesto a titul Najzamestnávateľ v kategórii Výroba a priemysel. Týmto víťazstvom zároveň obhájila svoje prvenstvo z minulého roka.

Pri nábehu bude k dispozícii 550 bicyklov - väčšina z nich bude ihneď v uliciach, ďalšie budú priebežne pribúdať. Bicykle sa pustia do obehu postupne, najskôr cez mestské časti Petržalka a Staré mesto, následne aj do Nového Mesta a Ružinova.

Hlavné mesto Bratislava a spoločnosť SLOVNAFT, a.s., avizovali spustenie bratislavského bikesharingu Slovnaft BAjk na začiatok letných prázdnin. Partneri si však po internom testovaní služby vyžiadali čas na jej doladenie  v záujme zvýšenia užívateľského komfortu.

  • služba zdieľaných bicyklov v Bratislave bude mať názov Slovnaft BAjk
  • v polovici mája sa v štyroch mestských častiach – Staré Mesto, Nové Mesto, Ružinov a Petržalka – začali inštalovať dokovacie stanice
  • systém bude spočiatku pozostávať z 90 dokovacích staníc a 750 smart bicyklov
  • partneri spúšťajú na www.slovnaftbajk.sk súťaž, v ktorej je možné vyhrať dvojmesačný program na využívanie bratislavského bikesharingu zdarma

© 2018 - SWS spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené - All rights reserved

návrat hore