• Slide 01
 • Slide 02
 • Slide 03

Slovnaft je najdôveryhodnejšou značkou v segmente čerpacích staníc. Toto ocenenie už po tretí raz po sebe získal v celonárodnom prieskume. Spotrebitelia v ňom hodnotia, ktorým značkám najviac dôverujú.

V prestížnej ankete Najzamestnávateľ, v ktorej verejnosť rozhoduje o najatraktívnejších zamestnávateľoch na Slovensku, získala spoločnosť Slovnaft 1. miesto a titul Najzamestnávateľ v kategórii Výroba a priemysel. Týmto víťazstvom zároveň obhájila svoje prvenstvo z minulého roka.

Pri nábehu bude k dispozícii 550 bicyklov - väčšina z nich bude ihneď v uliciach, ďalšie budú priebežne pribúdať. Bicykle sa pustia do obehu postupne, najskôr cez mestské časti Petržalka a Staré mesto, následne aj do Nového Mesta a Ružinova.

Hlavné mesto Bratislava a spoločnosť SLOVNAFT, a.s., avizovali spustenie bratislavského bikesharingu Slovnaft BAjk na začiatok letných prázdnin. Partneri si však po internom testovaní služby vyžiadali čas na jej doladenie  v záujme zvýšenia užívateľského komfortu.

 • služba zdieľaných bicyklov v Bratislave bude mať názov Slovnaft BAjk
 • v polovici mája sa v štyroch mestských častiach – Staré Mesto, Nové Mesto, Ružinov a Petržalka – začali inštalovať dokovacie stanice
 • systém bude spočiatku pozostávať z 90 dokovacích staníc a 750 smart bicyklov
 • partneri spúšťajú na www.slovnaftbajk.sk súťaž, v ktorej je možné vyhrať dvojmesačný program na využívanie bratislavského bikesharingu zdarma

Praha 3. mája 2018 – Takmer všetky čerpacie stanice Pap Oil v Českej republike podstúpia do roku 2020 rebranding a zmenia sa na zelené čerpacie stanice MOL. Skupina MOL tak ukončí obchodnú stratégiu dvoch značiek. Súčasťou zmeny bude zavedenie konceptu občerstvenia Fresh Corner, ktorý je dnes na 100 čerpacích staniciach MOL v Česku.

V 12. ročníku grantového programu Zelené oázy, ktorý vyhlásila Nadácia Ekopolis a spoločnosť SLOVNAFT, a.s., získalo podporu 26 projektov v celkovej výške 56 000 eur. Prostredníctvom financií z grantu môžu žiadatelia so zapojením dobrovoľníkov revitalizovať parky, obnoviť cyklotrasy, vytvoriť komunitné a školské záhrady a zrealizovať mnohé ďalšie prospešné projekty po celom Slovensku.

 • MOL vybuduje fotovoltaické elektrárne na momentálne nevyužívaných plochách v troch zo svojich hlavných priemyselných areálov v Maďarsku
 • v súlade so Stratégiou 2030 sa Skupina MOL zaviazala investovať do technológií alternatívnych energií
 • očakáva sa, že solárne elektrárne v porovnaní s využitím bežnej energie znížia emisie CO2 o 9 000 ton

Budapešť, 1. marca 2018 – Skupina MOL dnes zverejnila zámer vybudovať v troch vlastných priemyselných areáloch v Maďarsku solárne elektrárne. Projekt podporuje strategický cieľ Skupiny MOL posilniť svoje priemyselné kapacity, a súčasne prispeje k napĺňaniu širších cieľov spoločnosti v oblasti udržateľnosti.

V prestížnej ankete spoločnosti Profesia s názvom Najatraktívnejší zamestnávateľ sa Slovnaft v kategórii Výroba a priemysel stal absolútnym víťazom. Spomedzi 25 nominovaných spoločností z celého Slovenska sa umiestnil na 1. mieste a získal tak titul Najatraktívnejšieho zamestnávateľa.

O víťazoch a konečnom poradí rozhodlo viac ako 11-tisíc ľudí. Tí svoj hlas odovzdali tej firme, ktorú považujú za najlepšiu. Každý mal možnosť udeliť iba jeden hlas. Najaktívnejšími hlasujúcimi boli vysokoškolsky vzdelaní ľudia vo veku 25-34 rokov.

Najatraktívnejší zamestnávateľ je prestížna anketa, ktorú už 6 rokov každoročne vyhlasuje spoločnosť Profesia. Jej cieľom je priniesť reálny pohľad uchádzačov i potenciálnych zamestnancov na firmy, ich benefity a imidž. Jednoducho zverejniť rebríček zamestnávateľov, ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť férovým prístupom k zamestnancom a prostredím, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú.

Čerstvé produkty Fresh Corner, kvalitná káva a moderná reštaurácia Fresh Corner Restaurant. To všetko bude pre vás pripravené po rekonštrukcii servisnej stanice Slovnaft Zeleneč na D1 (smer z BA- TT).

S rekonštrukciou začíname 29.1.2018 a o jej priebehu vás budeme informovať.

Predaj motorových palív bude fungovať takmer bez obmedzenia okrem jedného týždňa, keď bude servisná stanica úplne uzatvorená. Predaj nepalivového sortimentu zachováme v obmedzenom režime v unimo-bunke. Reštaurácia bude počas rekonštrukcie zatvorená.

NEPREHLIADNITE:

 • Dňa 29. 1. 2018 bude SeS Zeleneč úplne zatvorená od 07:00 hod. do 07:00 hod. nasledujúceho dňa.
 • Dňa 30. 1. 2018 o 07:00 hod. bude obnovené tankovanie motorových palív a predaj zúženého nepalivového sortimentu v unimo-bunke.

Veríme, že sa vám nová, modernejšia servisná stanica Zeleneč bude páčiť a stane sa miestom, kde sa na svojich cestách vždy radi zastavíte, dovtedy vás však chceme poprosiť o trpezlivosť pri obmedzeniach počas rekonštrukcie.

Ďakujeme.

© 2018 - SWS spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené - All rights reserved

návrat hore