• Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03

Slovnaft je Najdôveryhodnejšia značka 2019 v kategórii Čerpacie stanice na Slovensku

02.12.2019

Slovnaft je najdôveryhodnejšou značkou v segmente čerpacích staníc. Toto ocenenie už po tretí raz po sebe získal v celonárodnom prieskume. Spotrebitelia v ňom hodnotia, ktorým značkám najviac dôverujú.

V 4. ročníku jednej z najrozsiahlejších ankiet zameraných na spotrebiteľskú dôveru vyberala najsilnejšie značky v jednotlivých kategóriách reprezentatívna vzorka 2 000 slovenských respondentov. Kategória čerpacích staníc bola do hodnotenia zaradená po tretí raz a opäť zvíťazil Slovnaft. Na slávnostnom galavečere prestížne ocenenie prevzal Ján Predanocy, manažér Maloobchodného predaja a prevádzky čerpacích staníc Slovnaft.

Na slovenskom trhu Slovnaft prevádzkuje najväčšiu sieť 253 čerpacích staníc a na rozvoji maloobchodnej siete neprestajne pracuje. Moderný koncept Fresh Corner je už súčasťou 213 čerpacích staníc. V tejto najväčšej sieti kaviarní na Slovensku predá Slovnaft ročne viac ako osem miliónov šálok kávy.

Do modernizácie a prestavby siete čerpacích staníc od roku 2015 Slovnaft investoval 90 miliónov eur, z toho viac ako polovicu tvorili výdavky na Fresh Corner. Vďaka tomu je Slovnaft nielen najväčšou sieťou čerpacích staníc na Slovensku, ale aj jednotkou v oblasti občerstvenia na cestách. Spoločnosť myslí aj na udržateľnosť – nepožíva slamky a v exteriéroch čerpacích staníc má ekologicky úspornejšie LED žiarovky

© 2018 - SWS spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené - All rights reserved

návrat hore